Klub Tańca Sportowego Jaszczur

Dla Zawodników

 

Aktualizacja 06.10.2021

(grafik nie jest jeszcze ostateczny i może ulec zmianie)

 

Na zajęciach obowiązuje strój sportowy:

koszulka, getry lub spodnie umożliwiające swobodne poruszanie się oraz skarpetki i obuwie na zmianę: baletki, tenisówki, addidasy, włosy związane.

Prosimy również o zaopatrzenie dzieci w wody mineralne niegazowane w butelkach niekapkach :)

Przypominamy, aby dzieci skorzystały z toalety przed wejściem na zajęcia.

 

Zapisy do poszczególnych grup odbywają się przez

SYSTEM REKRUTACJI

 

STUDIO LizArt (VERA SPORT)


GRUPA
(ROCZNIK)

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK



BALET / JAZZ MINI

(2017-2014)

Start: 14.09

 


BALET / JAZZ
16:45 – 17:40

P. ANIA

 

 

 



GIMNASTYKA
ARTYSTYCZNA
KIDS

(2016-2012)

Start: 08.09

 

 


GIMNASTYKA
ARTYSTYCZNA

16:45 – 17:40

P. Daria

GIMNASTYKA
ARTYSTYCZNA

16:45 – 17:40

P. Daria

 

 

BREAKING

(DLA KAŻDEGO)

Start 17.09

 

BREAKING
16:40 – 18:00

P. Piotr K.

 

HIP-HOP

(2014 i starsi)

Start 11.09

HIP HOP

18:45-19:40

P. MARTA P

VERA SPORT - ŁÓDŹ, UL. SIEWNA 15

_

_

 

RETKINIA

GRUPA
(ROCZNIK)

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK



LEGWANIKI
MINI
(2017-2014)

Start 15.09

 

 



BALET / JAZZ

17:30-18:25

SP 137

P. ANIA




 



SALAMANDRY
MINI
(2017-2014)

Start 09.04

 

 

HIP HOP

17:05-18:00

SP 137

P. MARTA P

 

 



SALAMANDRY
KIDS
(2013 i starsi)


Start 07.09



HIP HOP
18:15-19:10

SP 137

P. MARTA P




HIP HOP

18:15-19:10

SP 137

P. MARTA P

 

 

 

_

_

 

ZŁOTNO

GRUPA
(ROCZNIK)

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK





ZIELONKI
Mini
(2017-2015)

Start 21.09

 


MIX DANCE
17:30-18:25


SP 169

P. JOLA
P. WIKTORIA



 


 



ZIELONKI
kids
(2014 i starsi)

Start 21.09

 


MIX DANCE
17:15-18:35


SP 169

P. JOLA
P. WIKTORIA



 

 

 

 

 

_

 

_

_

RADOGOSZCZ

GRUPA
(ROCZNIK)

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK



KAMELEONY
(2014 i starsi)

Start 16.09



MIX DANCE
17:00-18:00

SP 184

P. WERONIKA

 





 

MIX DANCE
17:00-18:00

SP 184

P. WERONIKA

 

_

_

_

_

SZCZAWIN

GRUPA
(ROCZNIK)

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK



IGUANY MINI
(2017 - 2015)

04.10

 

 

 

MIX DANCE
12:25-12:55

SP BATOREGO

P. DARIA





 

 

IGUANY KIDS
(2014 i starsi)

 

 

 

 

MIX DANCE
13:05-14:00

SP BATOREGO

P. DARIA

_

_

_

JASZCZUROWY TALENT

(Grupa zaawansowana)
TEATR WIELKI | VERA SPORT

GRUPA
(ROCZNIK)

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

GEKONIKI
(2014 i 2013)
17:00-18:30 17:55-18:55

AGAMY
(2009 i starsi)

18:30-20:30

17:55 - 19:25

19:00 - 20:30


 

GEKONY
(2012 - 2010)

18:30-20:30




 

17:55 - 19:25

18:15 - 19:45

 

_

_

_

_