Klub Tańca Sportowego Jaszczur

Dla Zawodników

MISTRZOSTWA ŚWIATA IDF

Gratulujemy Nikoli Zielińskiej zdobycia tytułu Wicemistrzyni Świata IDF w kategorii hip-hop solo female youth!

Pierwsze nasze Mistrzostwa Świata IDF już za nami.

W planach mieliśmy wspaniałe widowisko taneczne w gorącej Hiszpanii w maju 2020 roku, ale ostatecznie turniej został rozegrany online w dniach 27-28.03.2021.

Wśród reprezentacji polskiej kadry narodowej znalazło się pięć naszych zawodniczek:

Nikola Pełka

Anna Lentas-Sanchez,

Małgorzata Pajęcka,

Zuzanna Śmigaj,

Nikola ZIelińska.

Dziewczęta po licznych kwalifikacjach, trwających ponad rok mogły w końcu wziąć udział w tak prestiżowej imprezie. Gratulujemy im zapału, który mimo licznych przerw treningowych, spotkań online, startów bez naszych wiernych kibiców oraz warunków jakie przez ten okres panowały nie poddały się.

Ciężka praca, talent, współpraca zawodników i rodziców z instruktorami zaowocowała. Na drugim miejscu podium stanęła Nikola Zielińska w kategorii hip-hop solo female youth, a duet disco dance duo youth Małgorzata Pajęcka i Zuzanna Śmigaj wywalczył piąte miejsce.

Mistrzostwa oprócz sukcesów przyniosły także doświadczenie.  Teraz możemy planować dalsze szkolenie sportowe, aby równać do najlepszych na Świecie w pozostałych kategoriach tanecznych.